Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Trasa na VIII Bieg „O Puchar Sokolich Gór” przygotowana!

Styczeń 10, 2019

Zbliża się VIII Bieg „O Puchar Sokolich Gór” w Biskupicach! Nasze cykliczne wydarzenie  zbliża się wielkimi krokami, pogoda dopisuje, a zawodnicy szykują się do startu.

Trasa dla biegaczy została przygotowana i oznakowana  przez Grupę Jurajską GOPR i klubowiczów z „Ratraka”.
Impreza jest organizowana pod patronatem wójta Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego przez Gminę Olsztyn i Miasto Sportu! Współorganizatorami zostali: GOSiR w Olsztynie, Klub Narciar
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).