Sobota, 18 stycznia 2020r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Turniej Tenisa Stołowego

Listopad 05, 2019
Turniej Tenisa Stołowego

11 listopada w Hali sportowej przy ul. Zielonej 68 w Olsztynie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Tomasz Kucharski.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni.
Rozgrywki odbędą się w trzech kategoriach:
- do 45 lat,
- pow. 45 lat (ur. 1973 r. i starsi),
- OPEN.
Wpisowe wynosi 16 zł od jednej kategorii, od drugiej dodatkowo 10 zł. Od mieszkańców gminy Olsztyn opłaty nie będą pobierane.
Start o godz. 10:00. Kategoria Open rozpocznie się o ok. godz. 12:00.Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).