Piątek, 10 lipca 2020r. | Imieniny: Sylwany, Witalisa, Antoniego
Pokaż menu

Uczennica SP Olsztyn Laureatką Konkursu Przedmiotowego

25 maja, 2020

Miło nam poinformować, że uczennica kl. VIII a Szkoły Podstawowej w Olsztynie, Amelia Lewandowska, otrzymała tytuł Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Informacja ta dotarła do nas już jakiś czas temu, jednak z wiadomych  względów na pierwszym miejscu były tematy innego rodzaju.
Dziś już oficjalnie możemy pogratulować Amelce, która jest zwolniona z pisania egzaminu z j. polskiego.
Uczennicę przygotowywała p. Beata Dębska, nauczycielka języka polskiego w SP Olsztyn.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).