Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Wieczornica SP Kusięta

Listopad 07, 2018

W dniu 9 listopada o godz. 11.11 cała społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Kusiętach  weźmie udział na terenie szkoły w akcji "Rekord dla Niepodległej" w śpiewaniu Hymnu Narodowego w całości. Akcja jest organizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

W dniu 9 listopada o godz. 17.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Kusiętach odbędzie się wielkie wydarzenie w postaci WIECZORNICY na którą serdecznie zapraszamy. Wieczornica rozpoczyna się przy Ścianie Patriotyzmu, a później w pięknej scenerii w hali sportowej wspólne śpiewanie, występy artystyczne dzieci i młodzieży z naszej szkoły pod kierownictwem Pani Danuty Pryczyńskiej, Pani Iwony Nocuń, Pani Ewy Tomzy, Pani Bernadetty Mermer oraz Pana Marka Romańskiego,  konkurs historyczny,  debata o niepodległości z najstarszymi mieszkańcami Kusiąt, odczyty o historii oraz niespodzianki. 

Prowadzący Pan Marek Romański. 
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).