Środa, 18 lipca 2018r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

XXVI Ogólnopolski Przegląd Abstynenckiej Twórczości Artystycznej

Sierpień 12, 2017

W dniach 25-27 sierpnia 2017 roku odbędzie się XXVI Ogólnopolski Przegląd Abstynenckiej Twórczości Artystycznej "Zamczysko 2017". 

 
W ogrodach plebańskich będzie funkcjonować scena, a na niej występy poetyckie, muzyczne, teatralne. Wokół na polanie warsztaty ceramiczne, poetyckie, muzyczne, robótek ręcznych i zabawy integracyjne.
 
Ważną częścią imprezy będą spotkania i rozmowy z terapeutami oraz na zakończenie imprezy Msza św. w intencji osób i rodzin z problemami uzależnień. W sierpniu - miesiącu trzeźwości jest okazja, aby podjąć ważne życiowe decyzje dalekie od różnych nałogów.
 
Kontakt z Organizatorami:
Trzeźwościowe Stowarzyszenie Kulturalno - Turystyczne w Katowicach tel. 32 209 94 69, 501 636 537 
Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie tel. 34 3285 313



Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).