Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich

10 lipca, 2020

Przypominamy, że do obowiązków właścicieli nieruchomości należy umieszczenie w widocznym miejscu (na frontowej ścianie budynku lub ogrodzeniu nieruchomości) tabliczki z numerem porządkowym budynku. Na tabliczce oprócz numeru porządkowego zamieszcza się również nazwę ulicy lub placu, a w miejscowościach bez ulic lub placów - nazwę miejscowości.

Prawidłowe oznakowanie posesji
•    Istotnie usprawni działania prowadzone przez służby ratownicze, policję, straż pożarną – ratujące nasze życie i mienie.
•    Ułatwi zlokalizowanie nieruchomości firmom odbierającym odpady, czy dostarczającym korespondencję i  przesyłki.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich – oznakuj swój dom!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).