Piątek, 20 września 2019r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Zamknięty przejazd przy ulicy Bugajskiej

Maj 17, 2019
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

MZDiT informuje, że w nocy z 25 na 26.05.2019 roku w godz. od 24:00 w sobotę do 6:00 rano w niedzielę będą wykonywane dodatkowe (awaryjne) prace na przejeździe kolejowym przy ulicy Bugajskiej

W związku z powyższym autobusy linii nr 31, 57, 58, 59 i 67, kursujące przez przejazd kolejowy przy ulicy Bugajskiej z powodu tego remontu będą mieć zmienione trasy na pierwszych niedzielnych kursach do godz. 6:00 w sposób analogiczny do obowiązujących objazdów w dniach od 2.04. do 10.04.2019 roku.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).