Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

ZAPROSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW BISKUPIC NA ZEBRANIE WIEJSKIE

21 września, 2020

Zapraszam mieszkańców sołectwa Biskupice na zebranie wiejskie, które odbędzie się
w dniu 23 września 2020 r. w REMIZIE OSP w Biskupicach.
• I termin o godz. 16.00
• II termin o godz. 16.30

Proponowany porządek zebrania:
1. Otwarcie zebrania.
2. Zmiana przeznaczenia środków funduszu sołeckiego na 2020 rok.
3. Podział środków funduszu sołeckiego na 2021 rok.
4. Sprawy różne.
5. Zakończenie zebrania.

W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19, prosimy mieszkańców uczestniczących w zebraniu wiejskim o zachowanie dystansu społecznego i założenie maseczki lub przyłbicy.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).