Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

ZAPROSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW ODRZYKONIA NA SPOTKANIE WIEJSKIE

15 września, 2020
Rada Sołecka oraz Sołtys Sołectwa Odrzykoń zapraszają Mieszkańców sołectwa Odrzykoń na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 21 września 2020 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynie ulica Kühna 20.
• I termin o godz. 17.30
• II termin o godz. 18.00
Proponowany porządek zebrania:
1. Otwarcie zebrania przez sołtysa.
2. Wybór protokolanta.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Podział środków funduszu sołeckiego na 2021 rok.
5. Sprawy różne.
6. Zakończenie zebrania.

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa prosimy Mieszkańców biorących udział w zebraniu o zachowanie dystansu społecznego a także założenie maseczki lub przyłbicy.
pdfInformacja fundusz sołecki 2021-1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).