Niedziela, 16 czerwca 2019r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

ZAPROSZENIE HUBERTUS 2018

Wrzesień 20, 2018

21 października 2018 w samo południe, na błoniach zamkowych przy Spichlerzu w Olsztynie rozpocznie się kolejna edycja Hubertusa.

W programie tradycyjna pogoń za lisem, wybór najpiękniejszej pary ( jeździec + koń ), pokazy Mistrzów Polski w western i Mistrzów Europy w rodeo. Obchody uprzyjemni występ zespołów Pasi Brzuchy oraz Castle Street Band, degustacja regionalnych potraw i nalewek oraz wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Impreza zorganizowana pod patronatem wójta gminy Olsztyn, Tomasza Kucharskiego.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie programu „Rotary-Młodym Talentom”.

Zapraszamy !!!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).