Poniedziałek, 10 grudnia 2018r. | Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zaproszenie – OZE

Styczeń 12, 2018

Wójt Gminy serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy Olsztyn na spotkanie dotyczące realizacji kolejnego etapu projektu dotyczącego Odnawialnych Źródeł Energii, które odbędzie się we wtorek, w dniu 23 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Zielonej 66 w Olsztynie.

Spotkanie dotyczy wszystkich mieszkańców, którzy zakwalifikowali się do projektu i są w posiadaniu dokumentacji projektowej dotyczącej: kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pieców na pelet lub pompy na c.w.u.

Dodatkowe informacje na temat spotkania można uzyskać pod nr telefonu  34-328-50-77 wew. 29

Prosimy o niezawodne przybycie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).