Czwartek, 9 lipca 2020r. | Imieniny: Lukrecji, Weroniki, Zenona
Pokaż menu

Zasady postępowania na wyborach 2020

27 czerwca, 2020

W tym roku, poza obowiązkiem zabrania dowodu osobistego na głosowanie, musisz pamiętać także o maseczce, warto zabrać także własny długopis.

Wybory prezydenckie w czasie pandemii koronawirusa będą wyglądały trochę inaczej niż zwykle. W lokalu wyborczym może przebywać 1 osoba na 4 m2. Należy pamiętać o założeniu masek (zakrywając zarówno nos, jak i usta) i jednorazowych rękawiczek. Dla bezpieczeństwa warto zabrać ze sobą własny długopis. Pamiętajmy o dezynfekcji rąk.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).