Niedziela, 15 grudnia 2019r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu

ZAWIADOMIENIE

Lipiec 15, 2019
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z przypadającymi na dzień 28 lipca 2019 r., wyborami do Rad Powiatowych Śląskiej Izby Rolniczej zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu spisu członków izb rolniczych uprawnionych do udziału w głosowaniu (zgodnie z art. 11 ust. 1 Uchwały Nr 1/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych).

Spis zostanie wyłożony w dniach 15.07.2019 – 26.07.2019 r. w siedzibie Urzędu Gminy Olsztyn, Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, pok. 7, w godzinach pracy urzędu, tj. 7³º-1400.
 

                                                                                               Urząd Gminy Olsztyn
   
   
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).