Sobota, 21 kwietnia 2018r. | Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
Pokaż menu

Zawody jeździeckie Grand Tour

Maj 18, 2017

Maksymilian Kucharski i Zuzanna Stempor zwyciężyli w pierwszych  w tym roku amatorskich zawodach jeździeckich w dyscyplinie skoków, zorganizowanych w ramach cyklu GRAND TOUR, 13 maja 2017 r. przy Stajni Don Camillo w Konopiskach.

Maksymilian Kucharski reprezentujący Stajnię Biały Borek zwyciężył w klasie mini LL dla dzieci do lat 12. W tej samej kategorii 2 miejsce zajęła Zuzanna Stempor z KJ Rancho Zrębice.

Zawody organizowane są przemiennie. W tym roku zaplanowano trzy turnieje organizowane pod honorowym patronatem: Starosty Częstochowskiego - Krzysztofa Smeli oraz wójtów Gmin Konopiska i Olsztyn – Jerzego Żurka i Tomasza Kucharskiego.

Pierwsze rozstrzygnięte zostały w Konopiskach, a do udziału w kolejnych zapraszamy 10 czerwca do Stajni Biały Borek w Biskupicach i 2 września na teren Rancza Zrębice, gdzie odbędzie się finał.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).