Środa, 17 lipca 2019r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Zespół ATAK na Gali Tanecznej

Kwiecień 11, 2019

Zespół „ATAK” działający w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie zaprezentował choreografię pt. „Siostrzyczki” podczas VII Wojewódzkiej Gali Tanecznej w Mikołowie.

Skład zespołu tworzą: Amelia Zębik, Marlena Zębik, Justyna Kosielak, Dominika Kosielak, Aleksandra Tomzik, Weronika Pietruszewska, Hanna Adamus, Aleksandra Muskalska.
 
Taki wyjazd to prezentacja własnych możliwości oraz spotkanie z innymi grupami tanecznymi. Dziewczęta ćwiczą w GOK-u w każdą środę. Zajęcia prowadzi tancerka Katarzyna Drężek-Pasternak.
 
M.MatysekGmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).