Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zgrupowanie najmłodszych badmintonistów

Październik 16, 2017

W dniach 13-15 października 2017 r. Gmina Olsztyn gościła najmłodszą kadrę śląska w badmintona U-9 i U-11.

W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy z całego województwa śląskiego oraz podopieczni ULKS ,,Lotka” Olsztyn. Celem zgrupowania było rozwijanie umiejętności zawodniczych oraz integracja i możliwość spędzenia czasu na sportowo.

Pomiędzy treningami  organizatorzy zorganizowali spacer po Olsztynie oraz zajęcia taneczne „Street dance”, które poprowadziła Sylwia Tomalska z grupy „Full of Power”.

Dzieci wyjechały z Olsztyna uśmiechnięte i ze wspaniałymi wspomnieniami.

Zarząd ULKS ,,Lotka” dziękuje Gminie Olsztyn oraz rodzicom za wsparcie.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).