Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

Złote Gody w Gminie Olsztyn

Maj 15, 2019

W restauracji „Kuźnia Smaku”, 14 maja 2019 roku, odbyła się uroczystość wręczenia medali ,,Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Jubileusz zawarcia związku małżeńskiego świętowało siedemnaście par zamieszkałych na terenie Gminy Olsztyn.

Pamiątkowe medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczyli wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski. Pamiątkowy dyplom, legitymację i kwiaty na ręce Jubilatów złożył Przewodniczący Rady Gminy Olsztyn, Janusz Konieczny oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Respondek.
Uroczysty obiad uświetniła wizyta Proboszcza Gminy Olsztyn, Księdza Ryszarda Grzesika oraz występy Chóru Koła Gospodyń Wiejskich „Olsztynianki” i Chóru „Akord” Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Po części oficjalnej Jubilaci zostali zaproszeni na obiad, tort oraz symboliczny kieliszek szampana, aby uczcić wiele lat spędzonych w małżeństwie.

Uhonorowani medalami zostali:

Teresa Barbara i Józef Kręciwilkowie
Violetta Anna i Tadeusz Zalescy
Zenona Zofia i Stanisław Nabiałkowie
Irena Janina i Kazimierz Włodarscy
Gabriela Marianna i Ryszard Klimkowie
Zofia Natalia i Stanisław Marciszowie
Marianna Zofia i Stanisław Czornakowie
Stanisława Katarzyna i Edward Jeleniowie
Grażyna Maria Słocińska-Frączek i Zdzisław Frączek
Bernadetta Barbara i Tadeusz Niemczykowie
Anna i Czesław Paweł Całusowie
Regina i Stefan Wilczyńscy
Stefania i Józef Michalikowie
Janina Helena i Jan Kwaśni
Halina i Kazimierz Celebanowie
Jolanta Maria i Jan Kiebdojowie
Barbara Janina i Witold Palowie

Wszystkim Dostojnym Jubilatom gratulujemy i życzymy zdrowia, miłości i wielu kolejnych lat spędzonych razem!

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).