Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Zmarła Władysława Weżgowska

17 listopada, 2020
świeca

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 15 listopada 2020 r. zmarła Władysława Weżgowska.
Pani Władysława Weżgowska w przeszłości pełniła funkcję Radnej Gminy Olsztyn, była wieloletnią Dyrektorką Szkoły Podstawowej w Olsztynie oraz członkinią Zarządu Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Olsztynie.
Rodzinie i Bliskim zmarłej, składamy kondolencje oraz wyrazy współczucia.
Msza św. żałobna odbędzie się 18 listopada 2020 r. o godzinie 12.00 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).