Piątek, 21 lutego 2020r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zmiana godzin pracy agencji PKO BP

Wrzesień 10, 2019

Informujemy mieszkańców Gminy Olsztyn, że placówka banku PKO BP przy Placu Piłsudskiego 10 zmieniła godziny pracy.
Od teraz bank będzie czynny w godzinach:

Poniedziałek 8.00-16.00
Wtorek 8.00-16.00
Środa 8.00 – 16.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 8.00-16.00

W placówce można otworzyć konto, uzyskać pożyczkę w kwocie do 200 tys. zł, dokonać wpłaty i wypłaty gotówki. Bank zapewnia obsługę klientów indywidualnych i firmowych oraz obsługę klientów innych banków z możliwością wypłaty przy użyciu karty poprzez terminal POS.
Planowane jest także uruchomienie bankomatu przy placówce dostępnego przez całą dobę.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).