Wtorek, 16 stycznia 2018r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Zmiana terminu działania PSZOK

Styczeń 10, 2018
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

Urząd Gminy Olsztyn uprzejmie informuje, że w związku ze świętem Trzech Króli, które wypadło w bieżącym roku w pierwszą sobotę miesiąca, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych był nieczynny. Wyznaczono natomiast termin zastępczy, t. j. 20.01.2018 roku w godz. 10.00 – 14.00 (sobota). Kolejne terminy otwarcia PSZOK pozostają bez zmian.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).