Piątek, 21 lutego 2020r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zostań wolontariuszem WOŚP

Listopad 05, 2019

Zachęcamy do przyłączenia się do 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem gramy 12 stycznia 2020 r. Wydarzenie odbędzie się na rynku w Olsztynie. Planujemy ciekawe atrakcje!

Szukamy Wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej! Zgłoszenia bez ograniczeń wiekowych, najmłodsi zbierają pieniądze wraz z opiekunami.

Wolontariusze mogą się zgłaszać maksymalnie do 30 listopada 2019 r.
Szczegółowe informacje: Referat Promocji i turystyki
Tel. 3285 077 wew. 23
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).