Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Aktywnie spędzony czas…

Luty 09, 2018

...na lodowisku.

lodowisko

8 lutego 2018 dzieci i młodzież ze świetlic z Huty Starej B, Brzezin i Wrzosowej uczestniczyła w wycieczce na lodowisko w Częstochowie. Dzieciaki pokazały, że zabawy na lodzie nie są im obce i doskonale czują się na łyżwach. Ci, którzy nie są wprawnymi łyżwiarzami, mogli ślizgać się w towarzystwie bałwanka, pingwinka lub niedźwiadka. Uczestnikom wycieczki humory dopisywały. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to trzymając się bandy, żeby mieć się czego chwycić w najgorszym momencie. Zawsze towarzyszył wszystkim uśmiech. Zabawa na lodowisku była też zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego na co dzień. Po takim wyjeździe apetyty na aktywność fizyczną na pewno będą większe. Można było zaobserwować cały przekrój umiejętności od chodzenia na łyżwach po finezyjne piruety. Wszyscy korzystali z dobrego humoru i świetnej atmosfery na lodzie. Po dwóch godzinach aktywnego wypoczynku młodzież zmęczona ale szczęśliwa wróciła do domu.

Iwona Skorupa

 
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowisko
lodowiskoGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).