Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Bieg pod honorowym patronatem Wójta gminy Poczesna-Krzysztofa Ujmy

Lipiec 17, 2018

Wydarzenie “Biegnij po nagrody” odbędzie się 29 lipca 2017 roku, w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej. Start biegu nastąpi o godzinie 11.00 na parkingu przy galerii handlowej. Uczestników biegu obowiązują zapisy online oraz weryfikacja uczestnictwa w Biurze Zawodów w godzinach 8.30-10.30 w dniu imprezy.

Biegacze mogą zmierzyć się na dwóch dystansach – 5 km oraz 10 km. Zapisy prowadzone są za prośrednictwem strony: www.biurozawodow.pl/events/info/bieg-auchan-poczesna.Na zwycięzców biegu na dystansie 10 km czekają m.in nagrody pieniężne, a na zwycięzców biegu na dystansie 5 km – upominki od sponsorów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe oraz pamiątkowe medale. Limit czasu dla wszystkich dystansów wynosi 1 godzinę i 45 minut.W klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn w biegu na 10 km zwycięzcy pierwszego miejsca otrzymają 300 zł, drugiego – 200 zł, a trzeciego 100 zł oraz puchary, dyplomy i upominki od sponsorów. Dla osób, które zajmą miejsca od 4. do 10. na obu dystansach oraz dla osób z miejscami określonymi w regulaminie biegu, przygotowano nagrody dodatkowe. Do wygrania są m.in. pakiety startowe na PZU półmaraton w Krakowie, zaproszenia do rodzinnych parków rozrywki, vouchery na zabiegi spa i kursy językowe, akcesoria sportowe oraz zaproszenia do restauracji. Pełny regulamin wydarzenia i zapisy znajdują się na stronie http://biurozawodow.pl/events/info/bieg-auchan-poczesna.
 Dla wszystkich chętnych mieszkańców gminy Poczesna do wzięcia udziału w biegu - czeka miła niespodzianka,prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 666 838 186.

zamieściła Iwona Skorupa
na podstawie tekstu źródłowego "Życie Częsochowy i Powiatu"

http://zycieczestochowy.pl/biegnij-po-nagrody/

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).