Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

Briefing prasowy

Sierpień 13, 2019

po Mistrzostwach Świata w Speedrowerze miał miejsce w Częstochowie, na placu im. Wł. Biegańskiego.

briefingprasowy

Gnina Poczesna miała wielki udział w organizacji tegorocznych Mistrzostw. Na torze speedrowerowym w Bargłach rozgrywki odbywały się 30 i 31 lipca 2019 roku. Przyjechali zawodnicy z nie tylko Polski Wielkiej Brytanii, ale także Australii. Zawodnicy podkreślali, że został dobrze przygotowany tor i całe zaplecze. Potwierdził to również prowadzący briefing prasowy - prezes Klubu SFC Lwy Avia Częstochowa – Janusz Danek. W swoim wystąpieniu dziękował za zaangażowanie władz Częstochowy oraz władz Gminy Poczesna w nienagannym  przygotowaniu całej imprezy. Na podsumowującym mistrzostwa spotkaniu obecna była reprezentacja zawodników. Wśród nich znaleźli się mieszkańcy Gminy Poczesna: Alicja Hamara oraz Arkadiusz Dudek.
Aneta Nawrot
 
Sukcesy naszych reprezentantów:
Alicja Hamara
 2 miejsce (srebro) w drużynowych Mistrzostwach Świata Kobiet;
 2 miejsce (srebro) w Pucharze Federacji;
 8 miejsce w Indywidualnym Finale Mistrzostw Świata do 16 lat
 11 miejsce w finale Mistrzostw Świata Kobiet
 
 
 Arkadiusz Dudek
 Awans do finału Mistrzostw Świata Weteranów, w którym zajął 15 miejsce
 2 miejsce (srebro) w Pucharze Federacji Weteranów.
 

 
briefingprasowy
briefingprasowy
briefingprasowy
briefingprasowy
briefingprasowy
briefingprasowy
briefingprasowy
briefingprasowyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).