Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Dofinansowanie na drogi

Wrzesień 10, 2019

W poniedziałek, 9 września, w Starostwie Powiatowym w Częstochowie odbyło się spotkanie, z którego Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma wrócił z dwoma czekami na dofinansowanie dróg.

drogi

Na spotkaniu w Starostwie był Wicewojewoda Śląski - Robert Magdziarz. Pogratulował on włodarzom okolicznych gmin i powiatów otrzymanych środków finansowych na budowę dróg i wręczył okazjonalne czeki.
Gmina Poczesna otrzymała dwa czeki. Jeden na kwotę ponad 299 tys. zł z przeznaczeniem na przebudowę ul. Wierzbowej w miejscowości Bargły. Drugi – na kwotę ponad 130 tysięcy złotych - na przebudowę ul. Ceramicznej w miejscowości Korwinów.
opr. . Aneta Nawrot

 
drogi
drogi
drogi
drogiGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).