Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Dożynki Gminne 2019

Wrzesień 10, 2019

Dożynki Gminne to piękna, długowieczna tradycja a obszary wiejskie to nasza duma narodowa. To jeden z najpiękniejszych dni w roku dla rolnika - to święto plonów, radości i odpoczynku po ciężkiej pracy. W tym roku Dożynki odbyły się w Hucie Starej A, w dniu 7 września 2019 roku.

Fotorelacja IV
 
zamieściła - Iwona Skorupa
zdjęcia Paulina Lasek, Agnieszka Drymer- Pidzik
 
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).