Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

INFORMACJA

14 stycznia, 2021
Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

o SZCZEPIENIACH

 

Uprzejmie informujemy, że od 22 stycznia 2021 roku mieszkańcy Gminy Poczesna,
w wieku 70+, zgodnie z aktualnymi informacjami Ministra Zdrowia, będą mogli zapisywać się na szczepienia przeciwko Covid – 19.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa – w związku z dojazdem do punktu szczepień, który znajdować się będzie w Ośrodku Zdrowia w Poczesnej, przy ul. Szkolnej 3 - proponujemy transport w ramach usługi wykonanej przez Gminę Poczesna. Jeśli zachodzi potrzeba podwiezienia do Punktu Szczepień, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 34 327 41 16, 604 614 818 lub 784 062 521, celem wykonania usługi przewozu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szczepieniach przeciwko Covid – 19.

 

Wójt Gminy Poczesna

Krzysztof Ujma

 

zamieściła: an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).