Sobota, 27 lutego 2021r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Informacja dla Seniorów 70+ i 80+

25 stycznia, 2021
Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że na dzień 25.01.2021r. w puncie szczepień GZOZ w Poczesnej nie posiadamy wolnych terminów

na szczepienie przeciwko COVID-19. Nie prowadzimy dalszych zapisów!

 

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia rejestracja zostaje przejęta przez system centralny. Do dnia ogłoszenia nowych harmonogramów szczepień rejestracja na szczepienie możliwa jest poprzez:

 

Infolinię 989 lub 22 62 62 989. W przypadku wolnych terminów w najbliższym punkcie szczepień lub nowych terminów od kwietnia 2021r konsultant oddzwoni do Państwa.

Możecie Państwo również wysłać SMS-a o treści SZCZEPIMY SIE na numer 664 908 556 w odpowiedzi otrzymacie Państwo prośbę o podanie numeru PESEL i kodu pocztowego miejsca zamieszkania. Do osób, które wyślą SMS-a oddzwoni infolinia w momencie uruchomienia nowych terminów szczepień.

 

Przez Internetowe Konto Pacjenta (pacjent.gov.pl)

 

Dyrektor

GZOZ w Poczesnej

Janusz Opara

 

 

zamieściła: an.

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).