Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Jednostka OSP w Hucie Starej A również miała swój sztab WOŚP

13 stycznia, 2020

Hasło tegorocznego finału to "Wiatr w żagle", 28 finał Orkiestry grał „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej".

W akcję zaangażowali się po raz pierwszy i od razu zebrali kwotę - 5412,30 zł w puszkach oraz 150+185 zł na e-skarbonkach wolontariuszy. Ponadto został zorganizowany Maraton Zumby, który został zgłoszony jako impreza WOŚP. Sukces Orkiestry, to sukces każdego z nas, kto w jakikolwiek sposób zaangażował się w Finał.

Iwona Skorupa
foto- Rafał Łada
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).