Środa, 24 lutego 2021r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Komunikat

14 stycznia, 2021
Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Wójta Gminy Poczesna - o transporcie do punktu szczepień

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa – w związku z dojazdem do punktu szczepień, który znajdować się będzie w Ośrodku Zdrowia w Poczesnej przy ul. Szkolnej 3 - ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N, lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami, lub osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień - proponujemy transport w ramach usługi wykonanej przez Gminę Poczesna. Jeśli zachodzi potrzeba podwiezienia do punktu szczepień, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 34 327 41 16, 604 614 818 lub 784 062 521, celem wykonania usługi przewozu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szczepieniach przeciwko Covid – 19.

Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujma

 

 

zamieściła: an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).