Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NR 8/2018

Maj 23, 2018
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od 1 czerwca 2018 roku zostaną wprowadzone korekty godzin odjazdu liniach nr 13, 19, 21 i 28.

Zgodnie z opublikowanym w dniu 11.12.2017 roku komunikatem, dotyczącym wyjątków w kursowaniu autobusów i tramwajów w 2018 roku przypominamy, że:

31 maja (czwartek - Boże Ciało) obowiązują rozkłady niedzielne,

natomiast 1 czerwca (piątek po Bożym Ciele) obowiązują rozkłady sobotnie.

 

Informacje dotyczące wyjątków w kursowaniu w całym 2018 roku są dostępne na stronie internetowej MZDiT w zakładce Publiczny Transport Zbiorowy – Aktualności oraz w wiatach przystankowych.

 

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).