Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

„Kwalifikacje informatyczne z sukcesem”w gminie Poczesna

Lipiec 10, 2018

W Świetlicy we Wrzosowej rozpoczął się cykl warsztatów interpersonalnych prowadzonych przez dr Joannę Górną - adiunkta Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im.Jana Długosza w Częstochowie. Dr Joanna Górna jest współorganizatorką Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej, współpracuje ze Stowarzyszeniem Amazonek Częstochowskich i Częstochowskim Hospicjum „Dar Serca”. Jest członkiem Rady Programowej Uniwersytetu III Wieku w Poczesnej. Propagatorka zdrowego i aktywnego trybu życia.

Warsztaty prowadzone są w ramach  projektu ,który Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej  realizuje wspólnie z Uniwersytetem III Wieku. Projekt Pozaszkolnego Ośrodka Doskonalenia Zawodowego „System”, współfinansowany jest ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pt. „Kwalifikacje informatyczne z sukcesem”. Wsparcie w ramach projektu skierowane jest do mieszkańców województwa śląskiego. Szkolenie obejmuje :

  1. Kurs  i egzamin HTML5 C  - 30 h
  2. Warsztaty Interpersonalne:
  • Radzenie sobie ze stresem 15 h,
  • Praca w zespole 10 h

Szkolenia realizowane będą w wymiarze 55h/na osobę w 10-osobowych grupach. Szkolenia HTML5 Application Development Fundametales prowadzą do uzyskania umiejętności w tworzeniu  aplikacji informatycznych HTML5 Application Development Fundametales oraz uzyskanie przez uczestnika efektów uczenia się. Każdy uczestnik szkolenia zyskuje:

  • 100 % darmowe szkolenie,
  • pomoc podczas udziału w szkoleniu  udzielaną przez profesjonalnego trenera,
  • międzynarodowy certyfikat

Darmowe Szkolenie będą realizowane niezwłocznie po zebraniu grupy min. 10 osób i zakwalifikowaniu uczestników. Kandydat na uczestnika zostanie zakwalifikowany do projektu na podstawie przedstawionych dokumentów, potwierdzających spełnienie wymagań projektowych. Wymagania projektowe są dostępne na stronie : Gmina Poczesna oraz Kultura Poczesna. Dołącz do nas! Zapraszamy!
 

Iwona Skorupa

 
 

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).