Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

O Puchar Wójta…

Październik 17, 2017

...Gminy Poczesna. Zawalczyli wędkarze z pocześniańskiego Koła.

wedkarze

W niedziele 15 października odbył się już ostatnie w tym roku zawody wędkarskie. Impreza odbywała się na zbiorniku Glinianka w Korwinowie. Do zawodów przystąpiło 26 zawodników. Niedzielne zawody były ostatnimi w tym sezonie. Wygrał je Sławomir Wawrzyńczak. Drugie miejsce zajął – Jerzy Nowak, a trzecie wywalczył Jarosław Łyko.

opr. an

 
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarzeGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).