Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Odbiór techniczny,

25 listopada, 2020

gazowych pieców centralnego ogrzewania wraz z instalacją odbył się we Wrzosowej we wtorek 24 listopada.

piece

Wymiana ogrzewania wraz z wewnętrzną instalacją gazową nastąpiła w budynku ośrodka zdrowia oraz w budynku, w którym mieści się biblioteka, apteka i świetlica wiejska. Ta wymiana, to ostatnia zmiana ogrzewania z węglowego na ekologiczne gazowe w budynkach użyteczności publicznej należących do Gminy Poczesna.

Inwestycja została sfinansowana z Budżetu Gminy Poczesna, a jej koszt w całości wynosi ponad 100 tys. zł.

Należy podkreślić, że dzięki tej inwestycji, Gmina Poczesna nie tylko dba o środowiska naturalne, ale również o ekonomiczne utrzymanie gminnych obiektów.

Aneta Nawrot`

 

 
piece
piece
piece
piece
piece
pieceGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).