Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Odblaski Ratują Życie

Październik 18, 2018

Gmina Poczesna wspólna akcją z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie wraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Częstochowie, od 17 października na terenie wszystkich placówek oświatowych w gminie Poczesna realizuje akcje „Odblaski Ratują Życie”.

opaski

Pamiętajmy, że jesienią, zimą aura w znacznym stopniu utrudnia widoczność na drogach, poboczach – a my chcemy zadbać o bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Przekazane odblaski prosimy by były we właściwy sposób wykorzystywane dla zdrowia naszych dzieci i wszystkich użytkowników dróg na terenie gminy Poczesna.

Odblaski w formie chust, opasek i plecaków i innych gadżetów są systematycznie od dłuższego czasu przekazywane naszym mieszkańców w ramach akcji profilaktycznych.

Apelujemy o dbałość o własne bezpieczeństwo, zdrowie.

Od 17 do 19 października zostanie rozdanych około 1200 odblasków.

rs

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).