Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia

19 października, 2020
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informuję, iż

na podstawie uchwały nr 3/2020 Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Feniks” z dnia 05 marca 2020 roku w sprawie postawienia Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Feniks” w stan likwidacji i jego rozwiązania oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego sygn. sprawy CZ.XVII NS-REJ.KRS/002458/20/361 wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Feniks” UL. Podlaska 1, 42-263 Wrzosowa.

Likwidatorem stowarzyszenia została ustanowiona Zofia Blukacz ul. Równoległa 83, 42-263 Słowik.

W związku z powyższym Likwidator wzywa do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia w terminie do dnia 10 listopada 2020 roku na podany powyżej adres Likwidatora.

 

      Likwidator Zofia Blukacz

 

 

zamieściła: an

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).