Wtorek, 27 lipca 2021r. | Imieniny: Lilii, Julii, Natalii
Pokaż menu

Ogólnopolski program „Wygraj Szansę”.

21 października, 2020

W dniu dzisiejszym w Akademickim Centrum Kultury Politechniki Częstochowskiej odbył się ogólnopolski program „Wygraj szansę”.

Celem programu jest wspieranie uzdolnionych  wokalistów, rozwijanie talentów oraz budzenie zainteresowań kulturalnych i artystycznych wśród dzieci i młodzieży. W konkursie wzięło udział 14 solistów.Gminę Poczesna oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej reprezentowała Maria Pietrzak, która wykonała utwór „Nie ma jak pompa”,  za jej wykonanie otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni. Do programu Marysię przygotowała Dorota Wiśniewska. W przerwie między konkursem a ogłoszeniem wyników  uczestnicy programu obejrzeli przedstawienie teatralne o tematyce profilaktycznej. Organizatorem konkursu  była Agencja Telewizyjno -Estradowa  TV Media z Łodzi.
 
Iwona Skorupa
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).