Czwartek, 6 maja 2021r. | Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa
Pokaż menu

Ostatni numer Spoiwa dostępny jest również w wersji elektronicznej.

10 listopada, 2020

Szanowni Państwo, drodzy Czytelnicy! Codziennie dowiadujemy się o nowych ograniczeniach związaną z epidemią koronawirusa. Są one niezbędne by ratować zdrowie i życie nas wszystkich.

Mając na uwadze ważną rolę mediów, jakie pełnią w naszym życiu oraz dbając o to aby nasz periodyk był dostępny dla wszystkich mieszkańców Gminy Poczesna, postanowiliśmy, że ostatni numer „Spoiwa” zamieścimy również w wersji elektronicznej za pośrednictwem naszej strony i Facebooka.  
Poniżej udostępniamy Państwu link: 

https://drive.google.com/file/d/1dxS3YsUizYS3C4n9B9Te4vGg97V0YNUI/view?usp=sharing

 
 
 
Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujm
a

zamieściła: Iwona Skorupa

 
 
 
Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujm
a

zamieściła: Iwona Skorupa

 
 
 
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).