Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Ostatni numer Spoiwa dostępny jest również w wersji elektronicznej.

06 kwietnia, 2020

Szanowni Państwo, drodzy Czytelnicy!

Codziennie dowiadujemy się o nowych ograniczeniach związaną z epidemią koronawirusa. Są one niezbędne by ratować zdrowie i życie nas wszystkich.


Mając na uwadze ważną rolę mediów, jakie pełnią w naszym życiu oraz dbając o to aby nasz periodyk był dostępny dla wszystkich mieszkańców Gminy Poczesna, postanowiliśmy, że ostatni numer „Spoiwa” zamieścimy również w wersji elektronicznej za pośrednictwem naszej strony i Facebooka.  Skład i przygotowanie tego numeru gazety odbyło się jeszcze przed epidemią ale chcielibyśmy  Państwu w tym trudnym czasie przybliżyć kilka wspomnień, jak nasze życie w Gminie Poczesna wyglądało jeszcze niedawno….
Poniżej udostępniamy Państwu link: 

https://drive.google.com/file/d/1RnFE3dot7wiEAYat1d6pGdgeEtSKO-p2/view?usp=sharing

Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujm
a

zamieściła: Iwona Skorupa

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 

Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujm
a

zamieściła: Iwona Skorupa

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).