Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Podsumowanie zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Poczesna

Lipiec 11, 2018

Język angielski jest niezbędny do komunikacji w dzisiejszym świecie. Znając język , możemy podróżować po całym świecie bez obawy, że nie będziemy w stanie porozumieć się z lokalną społecznością.

Gdyby nie wieża Babel i szereg innych wydarzeń, Ziemia mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. Patrząc na mapę widzimy kontynenty, morza, oceany, jakże odległe i niezwykłe w swojej inności, tajemnicze i ciekawe.Na świecie wyodrębnić można dziesiątki języków narodowych i urzędowych. Język angielski stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie. Dlatego warto  pomyśleć o swojej przyszłości i uczyć się języków. Należy zatem korzystać z możliwości nauki i jak najwięcej wynosić z zajęć, co w przyszłości z pewnością zaprocentuje. W ostatnim tygodniu czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia języka angielskiego, dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Poczesna. Zajęcia odbywały się: w Wiejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach, w Świetlicy Środowiskowej w Hucie Starej A oraz w Świetlicy w Nowej Wsi. Ponad 50  uczestników korzystało  z zajęć zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej a prowadzonych przez Elżbietę Magdziarz- lektora Papaya School. Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe kubki oraz dyplomy. Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze zajęcia w nowym roku szkolnym. Do zobaczenia !!!
Elżbieta Magdziarz,Iwona Skorupa
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).