Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Rajd na 102…

Czerwiec 11, 2019

...i psa.

rajd

W sobotę 8 czerwca 2019 roku uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej we Wrzosowej wyruszyli na I Integracyjny Rajd Pieszy do Olsztyna zorganizowany z inicjatywy Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Piotra Kaźmierczaka i dyrektora szkoły Panią Justynę Wilk. Celem wyjścia było propagowanie zdrowego stylu życia, dbanie o pozytywne nawyki żywieniowe, dobrą kondycję fizyczną,  przeciwdziałanie problemom uzależnień zgodnie ze Szkolnym Programem Wychowawczo – Profilaktycznego oraz Gminnym Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przede wszystkim miała to być dobra zabawa w gronie najbliższych.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele przemaszerowali przez Wrzosową i Słowik z plakatami i hasłami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci podczas zajęć świetlicowych. Następnie po dwóch i pół godzinnym marszu  lasem przez Skrajnicę dotarliśmy do Olsztyna. Na Rynku w Olsztynie zjedliśmy lody i udaliśmy się na ognisko z kiełbaskami przygotowane przez grupę nauczycieli. Kiełbaski zasponsorowała firma Aleksandria, a pieczywo i pozostałe dodatki Rada Rodziców. Gościny udzielił nam ksiądz prałat Ryszard Grzesik w ogrodach przykościelnych. Tam odpoczywaliśmy
i bawiliśmy się do godz. 15. Wracaliśmy uśmiechnięci, a transport w drodze powrotnej zapewnił nam Pan Janusz Koper.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu sobotniego przedsięwzięcia
i do zobaczenia za rok! 😉
Materiał: Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajd
rajdGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).