Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Ruszyła XII edycja Szkolnej Ligi Sportowej o Puchar Wójta Gminy Poczesna

Luty 10, 2019

W dniu 30.01.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej odbył się inauguracyjny turniej piłki nożnej, w którym wzięło udział pięć szkół podstawowych z terenu gminy.

liga

Uroczystego rozpoczęcia zawodów dokonał pomysłodawca rozgrywek Wójt Gminy Poczesna pan Krzysztof Ujma, który życzył wszystkim zawodnikom nie tylko zwycięstwa, ale przede wszystkim dobrej zabawy w duchu sportowej rywalizacji. Po zwycięskiej i wyrównanej grze wszystkich drużyn kolejno uplasowali się:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Poczesnej

II miejsce Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

III miejsce Szkoła Podstawowa w Nieradzie

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

V miejsce Szkoła Podstawowa w Słowiku

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, sędziemu głównemu panu Konradowi Słabońskiemu
i wszystkim nauczycielom za pomoc w organizacji zawodów.
Paweł Wiśniewski

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).