Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Speedrower w gminie Poczesna

Maj 18, 2018

Za zgodą Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych oraz Zarządu Lwów Częstochowa, I runda Pucharu Polski w speedrowerze odbędzie się 29 kwietnia 2018 na torze w Częstochowie.10 czerwca 2018 na torze w Bargłach odbędzie się II runda Pucharu Polski. Zapraszamy!

Biuro Administracyjne Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych przyznało organizację tegorocznych Mistrzostw Europy klubom z Częstochowy i Poczesnej.Od 27-29 lipca 2018 roku na Mistrzostwa zapraszają organizatorzy i gospodarze.

Iwona Skorupa
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).