Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Spotkanie z poseł Anitą Czerwińską

Czerwiec 11, 2018

W ramach cyklu spotkań polityków PIS, pod wspólnym hasłem: „Polska jest Jedna”, w sobotę 9 czerwca, w sali konferencyjnej, przy Hali Sportowej w Poczesnej miało miejsce spotkanie z Poseł na Sejm – Anitą Czerwińską.

czerwinska1

W spotkaniu, w Poczesnej uczestniczyli również posłowie: Szymon Giżyński i Lidia Burzyńska. Obecny był także wicemarszałek województwa śląskiego – Mariusz Trepka oraz Wójt gminy Poczesna - Krzysztof Ujma wraz z zastępcą – Andrzejem Lechem.

Poseł Czerwińska informowała o realizacji programu Prawa i Sprawiedliwości, m.in. 500+ oraz o planach na przyszłość - „Piątka Morawieckiego”.

Na spotkaniu rozmawiano również o projekcie na emerytury dla kobiet, które są matkami co najmniej czwórki dzieci.

Podczas spotkania padały także pytania od zainteresowanych. Spotkanie miało na celu przybliżenie programu PiS, a także wysłuchaniu wyborców.

Opr. an

 
czerwinska1
czerwinska1
czerwinska1
czerwinska1Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).