Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Uroczyste spotkanie z sołtysami

Marzec 14, 2019

i z przewodniczącym Zarządu Osiedla.

soltysi

13 marca, Wójt Krzysztof Ujma, z okazji Dnia Sołtysa, który przypada na 11 marca, złożył serdeczne życzenia i podziękowania.

Sołtysi to samorządowcy, którzy nie szczędząc swojego wolnego czasu pracują na rzecz świetności sołectwa i osiedla. Bardzo często są swego rodzaju „łącznikami” pomiędzy władzami gminy a mieszkańcami. Wiedzą, kto z sołectwa potrzebuje pomocy, porady. Rola sołtysa i przewodniczącego jest nieoceniona.

Ponadto rozmawiano o sprawach bieżących w poszczególnych sołectwach i w Osiedlu.

an

 

 
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysi
soltysiGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).