Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Poczesna

18 lutego, 2021

i pracowników Urzędu Gminy.

biuro

Od poniedziałku 15 lutego 2021 roku, w Urzędzie Gminy Poczesna, przy ul. Wolności 2 działa nowe biuro podawce oraz kasa.

Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców, petenci bezpiecznie przyjmowani są w okienkach - po lewej stronie od wejścia głównego do budynku. Tutaj można m.in. zostawić podanie, wnioski, umówić się na rozmowę z pracownikiem merytorycznym.

Można także dokonać wpłat – również za pomocą karty.

Pomieszczenie zostały wyremontowane i spełniają wszystkie wymogi prawne w tym wymogi reżimu sanitarnego związanego z pandemią koronawirusa.

Aneta Nawrot

 
biuro
biuro
biuro
biuro
biuro
biuro
biuro
biuroGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).