Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

W Urzędzie Gminy

Sierpień 08, 2019

odbywają się posiedzenia konsultacyjne.

konsultacje

W dniach 8 sierpnia 2019r., o godzinie 13:00 i 14:00 oraz 9 sierpnia 2019r., o godzinie 12:00 i 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy Poczesna odbywają się spotkania konsultacyjne w sprawie opracowywanego przez Częstochowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych „Programu prac urządzeniowo – rolnych dla Gminy Poczesna”, w spotkaniach biorą udział przedstawiciele poszczególnych sołectw gminy Poczesna.
 
Aleksandra Warzecha
 

 
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacje
konsultacjeGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).