Czwartek, 6 maja 2021r. | Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa
Pokaż menu

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa informujemy o czasowym odwołaniu zajęć odbywających się w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej w terminie od 9 listopada do 29 listopada 2020 roku.

06 listopada, 2020

O wszelkich zmianach działalności naszej instytucji kultury będziemy informować na bieżąco.

Zaczekajmy wspólnie, w zdrowiu, na lepszy czas. Mając na uwadze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia odbiorców oraz pracowników utrzymujemy w możliwie najszerszym stopniu działalność statutową w sieci.Zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych: Facebook / KULTURA POCZESNA
zamieściła:Iwona Skorupa
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).