Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

WÓJT GMINY POCZESNA – KRZYSZTOF UJMA

Czerwiec 11, 2018
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

OGŁASZA - Konkurs dla mieszkańców gminy Poczesna -
- Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej.

Od 11 czerwca do 20 lipca 2018 roku, trwać będzie ogłoszony przez Wójta gminy Poczesna, konkurs na „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej”. Celem jego jest m.in. pielęgnowanie i rozwijanie tożsamości lokalnej.

 

Zagrody, ogródki można zgłaszać już od 11 czerwca, aż do 8 lipca (karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie internetowej gminy, lub w sekretariacie Urzędu Gminy Poczesna – ul. Wolności 2, Poczesna). Zgłoszenia należy osobiście dostarczyć do sekretariatu Urzędu Gminy (w godzinach urzędowania tj. pon. - 7-15, wt. 8-16, śr-pt.7-15). Można także nadesłać listownie na adres Urząd Gminy Poczesna ul. Wolności 2. Należy jednak pamiętać, że decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu.

Zgodnie z regulaminem, po 8 lipca 2018 roku, komisja powołana przez Wójta gminy Poczesna – odwiedzi zgłoszone zagrody, a następnie na podstawie zgłoszonej dokumentacji dokona wyboru.

Przewidywane nagrody:

I miejsce – 1000 zł

II miejsce – 700 zł

III miejsce – 500 zł.

 

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas gminnych dożynek.

A. Nawrot

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).