Piątek, 29 maja 2020r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Wójt Gminy Poczesna oraz Gminne Centrum Kultury,Informacji i Rekreacji w Poczesnej składają serdeczne podziękowania na ręce…

05 listopada, 2019

Przedsiębiorców z terenu Gminy Poczesna. Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie, wyraz dobroci i chęć niesienia pomocy innym.Dzięki Państwa wsparciu możliwa będzie realizacja akcji "Mikołaj z Polakami na Kresach".Dziękujemy firmom, które mają zawsze otwarte serce na potrzeby innych... czekamy na kolejnych darczyńców.

Składamy serdeczne podziękowania dla firm:
"Bemar" - Beata Chochaus -Międła;
"Paparazzi Fashion" - Bożena, Artur Dróżdż;
"Małgorzata" - Znicze - Małgorzata Kępa;
"Trendy YOU" - Tomasz Kamiński;
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Lemar Anna Leszczyńska.

tekst - Iwona Skorupa,
zdjecia - Janusz Koniecki

 

 

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).